Kiosk Parafialny
Witamy! Kiosk Parafialny

Kiosk Parafialny PDF Drukuj Email

 


Kiosk Parafialny, przy Parafii Świętych Cyryla i Metodego w Żyrardowie, powstał pod koniec 2002 roku, jako miejsce, w którym mieszkańcy naszej parafii, jak również naszego miasta, mogą zaopatrzyć się w książki, czasopisma i muzykę religijną oraz rozmaite dewocjonalia.

Godziny pracy kiosku:

od wtorku do soboty:
1600 - 1900

w niedziele:
po każdej Mszy świętej


 

W naszym kiosku można nabyć między innymi: książki, albumy, perełki, modlitewniki, Biblie (duży wybór), etui do Biblii, pamiątki chrztu, I Komunii świętej, gromnice, świece, profitki, szatki do chrztu, komplety kolędowe, płyty CD i kasety z muzyką religijną, kasety video o tematyce religijnej, obrazy, ikony, krzyże, figurki, aniołki, świeczniki, pasyjki, różańce, łańcuszki srebrne i medaliki, breloczki, naklejki, obrazki, karty okolicznościowe, kubki z tematami religijnymi, róże papieskie i inne dewocjonalia...

 

 

 

 

Kiosk prowadzi również dystrybucję prasy katolickiej. Posiadamy następujące tytuły:

 

  • Anioł Stróż ♦ Cuda i Łaski Boże ♦ Don Bosco ♦ Gość Niedzielny ♦ List
    ♦ L'Osservatore Romano ♦ Mały Gość Niedzielny ♦ Miłujcie się
    ♦ Nasza Arka ♦ Niedziela ♦ Rodzina Radia Maryja ♦ Rycerz Niepokalanej ♦ Śladami... ♦ Źródło

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!