Salezjanie, którzy posługiwali w Żyrardowie
Witamy! Tworzyli Parafię

Salezjanie, którzy posługiwali w Żyrardowie PDF Drukuj Email

 

Księża Proboszczowie i Dyrektorzy:

 

ks. Henryk Chibowski

- 01.08.2006 -

ks. Walerian Jastrzębiec-Święcicki

- 01.08.1999 - 31.07.2006

ks. Zbigniew Dziedzic

- 17.06.1993 - 01.08.1999

 

Księża Wikariusze i Księża Współpracownicy:

 

ks. Andrzej Dołęgowski

- 01.08.2010 -

ks. Marek Wyszomierski

- 01.08.2009 -

ks. Mariusz Rygała

- 30.05.2009 - 31.07.2010

ks. Krzysztof Helianek

- 01.08.2007 - 31.07.2010

ks. Cezary Ruzik

- 01.08.2007 -

ks. Tomasz Zieliński

- 01.08.2006 -

ks. Józef Belniak

- 01.08.2006 - 31.07.2009

ks. Mirosław Wyszogrodzki

- 05.10.2005 - 16.10.2008

ks. Wiesław Felka

- 01.08.2005 - 31.07.2006

ks. Adam Malak

- 01.08.1999 - 31.07.2007

ks. Arkadiusz Grabowski

- 01.08.1999 - 27.08.2006

ks. Ryszard Kowalski

- 01.08.2001 - 31.07.2005

ks. Henryk Paszek

- 17.09.1999 - 28.07.2005

ks. Andrzej Sulej

- 01.08.2002 - 01.08.2003

ks. Piotr Purol

- 01.08.1998 - 05.09.1999

ks. Lucjan Kalinowski

- 01.08.1997 - 01.08.2002

ks. Jan Kurel

- 01.08.1997 - 01.08.2001

ks. Dionizy Mróz

- 01.07.1996 - 01.08.1998

ks. Tadeusz Wrzosek

- 03.09.1995 - 01.08.1996

ks. Stanisław Orpik

- 14.08.1994 - 05.09.1999

ks. Krzysztof Toczyski

- 15.06.1993 - 01.08.1997

ks. Krzysztof Cyran

- 15.06.1993 - 25.06.1994

ks. Jacek Brzeziński

- 15.06.1993 - 07.07.1996

 

Klerycy na asystencji i praktyce pastoralnej:

 

dk. Mariusz Rygała

- 25.05.2008 - 30.05.2009

kl. Mariusz Rygała

- 18.02.2005 - 24.05.2008

kl. Zbigniew Kulesza

- 01.08.2002 - 01.08.2004

kl. Dariusz Kulesza

- 01.08.2001 - 01.08.2002

kl. Jarosław Gładysz

- 01.08.2001 - 01.08.2002

kl. Marcin Jędrzejewski

- 01.08.2000 - 01.08.2001

kl. Daniel Jankowski

- 01.08.2000 - 01.08.2001

kl. Marek Rybiński

- 01.08.1999 - 01.08.2000

kl. Janusz Kuskowski

- 01.08.1999 - 01.08.2000

kl. Mirosław Demianiuk

- 01.08.1998 - 05.09.1999

kl. Roman Szczypa

- 01.08.1998 - 05.09.1999

kl. Krzysztof Grzendziński

- 01.08.1997 - 30.08.1998

kl. Sylwester Roguiski

- 15.12.1997 - 01.08.1998

kl. Marek Gryn

- 01.08.1996 - 30.08.1997

kl. Romuald Witwicki

- 26.07.1995 - 31.08.1996

kl. Marek Dzięgielewski

- 01.01.1994 - 31.08.1995