Co zrobić aby przystąpić do sakramentu bierzmowania?
Witamy! Jakie formalności

Co zrobić aby przystąpić do sakramentu bierzmowania? PDF Drukuj Email

 

Młodzież w naszej parafii przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania w drugiej i trzeciej klasie gimnazjum. Przygotowanie to obejmuje zarówno katechezę w szkole, jak i konferencje i spotkania przy parafii. Przygotowanie młodzieży do bierzmowania w kościele zazwyczaj odbywa się w III niedzielę miesiąca o godzinie 1530.

Za przygotowanie młodzieży do Bierzmowania w naszej parafii odpowiada osobiście Ksiądz Proboszcz.

Dorosły kandydat do Bierzmowania powinien zgłosić się do kancelarii parafialnej, gdzie zostanie poinformowana o szczegółach przygotowania. W specjalnych sytuacjach Ksiądz Proboszcz może po uprzednim przygotowaniu skierować kandydata na Bierzmowanie w Katedrze Łowickiej, gdzie sakrament ten jest udzielany regularnie (szczegółowe informacje).